Výhody nakupovania pyrotechniky online.

Vážení zákazníci,
S blížiacimi sa sviatkami a oslavami by sme Vám radi poskytli informácie o výhodách nákupu zábavnej pyrotechniky prostredníctvom nášho online obchodu. V porovnaní s kamennými predajňami prináša online nákup niekoľko výhod, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere miesta nákupu pyrotechniky.

1.Pohodlný nákup z pohodlia domova.
Nákup zábavnej pyrotechniky online vám umožňuje nakupovať z pohodlia domova kedykoľvek počas dňa. Nemusíte sa obávať obmedzených otváracích hodín kamenných predajní, pretože náš e-shop funguje celoročne.

2. Bezpečné doručenie a vekové obmedzenia.
Všetky objednávky odosielame maximálne do 2 pracovných dní

3. Podrobné popisy a video efekty z produktov.
V našom e-shope nájdete podrobné popisy efektov a videá, ktoré vám pomôžu pri výbere produktov.
Tieto informácie vám umožnia lepšie porovnať a vybrať si produkty podľa vašich preferencií.

4. Nakúp až o 70% lacnejšie ako v kammených predajniach.Kamenné predajne pyrotechniky často majú vyššie ceny v porovnaní s online obchodmi z niekoľkých dôvodov, ktoré napríklad zahŕňajú nájomné náklady, logistiku, počet predavačov a obmedzený časový rámec pre predaj tovaru.
a.  Nájomné náklady: Kamenné predajne čelia významným nákladom na prenájom priestoru, čo zvyšuje ich prevádzkové náklady. Tieto náklady sa následne premietajú do cien produktov, čo môže viesť k vyšším cenám v porovnaní s naším e-shopom.
b.  Logistika: Kamenné predajne musia zabezpečiť skladovanie a distribúciu tovaru, čo môže byť nákladné a časovo náročné. Tieto náklady sú často reflektované v cenách produktov.
c.   Počet predavačov: Kamenné predajne vyžadujú personál na mieste, čo zvyšuje náklady na mzdy a ďalšie pracovné náklady. Tieto náklady majú vplyv na konečné ceny produktov.
d.  Obmedzený časový rámec pre predaj tovaru: Kamenné predajne sú obmedzené časovým rámcom svojej prevádzky, my fungujeme non-stop.

Váš tím Ekopyro.

Sledujte nás aj na Instagrame @ekopyro_ekopiro
LINK: https://www.instagram.com/ekopyro_ekopiro/
Pravidelne tam robíme rôzne súťaže a zdieľame aktuálne zľavové kódy.

Nastavenia cookies