O nás

História našej spoločnosti síce nie je dlhá, na druhej strane však rýchlo a efektívne napredujeme. Naša firma sa zaoberá predajom zábavnej pyrotechniky a voľnočasových produktov už od roku 2013. Pracujeme nepretržite, nielen počas sviatkov ale aj cez rok, keď je záujem o pyrotechniku menší. Okrem toho sa venujeme aj tvoreniu ohňostrojov na mieru pre rôznych ľudí a na rôzne príležitosti počas celého roka. Zo začiatku sme pôsobili len na území Slovenska. Na Slovensku ste si počas sezóny u nás mohli nakúpiť pyrotechniku aj v predajných stánkoch. Vo väčšej miere sa však zaoberáme predajom našich produktov prostredníctvom e-shopu, nakoľko je nakupovanie cez internet pohodlnejšie, rýchlejšie a samozrejme predovšetkým výhodnejšie. Podľa naších cenových prieskumov ušetríte nákupom na našej stránke v porovnaní s kamenným obchodom až 50-65 % !!!

Najväčší rozvoj našej spoločnosti sme zaznamenali behom posledných 3 rokov. Za tieto roky sme svoje pôsobenie posunuli aj do ďalších krajín Európskej únie. V súčastnosti pôsobíme s našim internetovým obchodom značky Ekopyro na Slovensku a v Českej Republike. 

Naším cieľom je neustále zabezpečovať pre našich zákazníkov vo všetkých krajinách kvalitné produkty a služby. Našou prioritou je stále napredovať a držať krok s dobou. Sme radi keď vám môžeme poskytnúť čo najväčšiu a najaktuálnejšiu ponuku produktov. Veľmi nás teší, keď sa nám darí získavať pravidelných a spokojných zákazníkov. Každú spätnú väzbu z vašej strany berieme s rešpektom a na jej základe sa snažíme vylepšovať naše služby a produkty, ktoré poskytujeme.

Náš sortiment je tvorený zábavnou pyrotechnikou výlučne od popredných európskych výrobcov. Iba takáto pyrotechnika totiž dokáže zabezpečiť vám, našim zákazníkom, maximálnu mieru bezpečnosti a kvality. Medzi týchto výrobcov patria najmä značky ako KLÁSEK, Panta, Funke a PiroMax. Hlavný dodávateľ našich párty produktov je spoločnosť PartyTime. Kvalita a rozumná cena našim produktom rozhodne nechýba. Často u nás nakupujú aj zákazníci z krajín, v ktorých nemáme pôsobisko, avšak aj do takýchto krajín dokážeme náš tovar doručiť. Produkty predávame aj veľkoobchodnou formou.

Odkiaľ sme ?

Sme Slováci, všetci naši zamestnanci sú tiež slováci. Bohužiaľ ale pre veľmi negatívne nastavenú legislatívu Slovenskej republiky voči zábavnej pyrotechnike sme sa rozhodli predávať naše produkty prostredníctvom českej spoločnosti. Kúpov produktov u nás, avšak nepodporujete čechov, ale slovákov :)

Legislatíva

Ako ste sa už vyššie dočítali, produkty predávame prostredníctvom českej spoločnosti. Preto sa nás prípadné obmezenia ani zákazy predaja na Slovensku netýkajú. U nás teda môžete nakupovať legálne celý rok a bez akýchkoľvek ďalších obmedzení (okrem tých, ktoré prirodzene musíte spĺňať, ako napr. minimálny vek na kúpu pyrotechniky a podobne) akokeby ste nakupovali v Česku :)

 

Dúfame, že splníme všetky vaše očakávania !

Váš Ekopyro Team 

Nastavenia cookies